Úvod

AidTech je 2D sci-fi akční adventura s logickými prvky zaměřená na příběh. Hlavními prvky této hry jsou vaše rozhodnutí, kterými ovlivňujete hru a příběh. Ke svému prospěchu využíváte teleportaci, laserové zbraně a energetické štíty. Projdete výzkumné komplexy, vesmírné lodě a zbytky civilizace roztroušené různě po vesmíru, aby jste zachránili to co je pro vás nejdůležitější. Více o hře

Razer DeathAdder 2013 recenze

Před myší Razer DeathAdder 2013 jsem používal Razer Copperhead. Vydržela úctihodných 6 let, její slabostí se stalo kolečko a neustálý dvouklik tlačítka myši. S počítačovými myšmi Razer jsem byl vždy velmi spokojen, a proto pro mě bylo bez předmětné, že si myš Razer koupím znovu.

Razer DeathAdder přichází pouze v jedné barevné variantě, a to zelené. To bylo pro mě vcelku zklamání, byl jsem zvyklí na výběr ze 3 barev. Ale zelená se mi líbí, tak co už. Myš je velikostně trošku větší, než je dnešní standart, takže se hodí pro větší ruky. Je anatomicky tvarovaná, takže mi přechod na tuto myš nedělal žádné problémy. Standartní je blikající logo razer a svítící kolečko. Myš celkově působí dost plastově, ale naštěstí né dotykově. Je z matného příjemného plastu, který je výborný na údržbu, nepotí se na něm ruka, a nemůže se na něm oběvit nějaký vzhledový defekt. K dispozici jsou dvě tlačítka po levé straně myši. Na obou stranách je pak ergonomický gumový tvrdý proužek, přes který myš držíme – je to příjemné držení. Tlačítka myši jsou spojena přes tělo myši. V téhle oblasti se obávám, že někdy v budoucnu nastane problém z opotřebováním plastu. Pokud však tato myš vydrží aspoň 3 roky, naplní mé očekávání a nebude to ztráta peněz. Nejen že je tato myš ergonomická, ale je i velmi přesná. Obsahuje optický snímač 4 generace, rozlišení až 6400 DPI (to snad nemůže nikdo využít?) a má deklarovanou odezvu 1ms. Kabel myši je potažený látkou, což je nejen příjemné na dotek, ale zvyšuje to i odolnost kabelu. Nevýhodou takového kabelu je možná to, že se něm více drží prach. Konektor je standartně pozlacený. Všechno nastavení této myši se dělá přes ovladače Razer Synapse. Sice program umožňuje nastavení do nejmenších detailů a možnost uložení množin nastavení, ale je extrémně pomalý, zbržďuje počítač při jeho startu, a aktualizuje se tak jednou týdně. Navíc tato myš bez nainstalování tohoto programu nelze jinak nastavit.

Její použití je jako hráčská nebo kancelářská myš. Je natolik pohodlná, že i po celodenní práci vás nebude bolet ruka. Pořizovací cena Razer DeathAdder je 1600 kč. Doporučuji ji pro všechny, kteří se živí práci na počítači a nebo pro ty kdo na něj tráví mnoho času.

Co si o téhle myši myslíte vy? Je pro vás její cena přijatelná? Napište dolů do komentářů!