Úvod

AidTech je 2D sci-fi akční adventura s logickými prvky zaměřená na příběh. Hlavními prvky této hry jsou vaše rozhodnutí, kterými ovlivňujete hru a příběh. Ke svému prospěchu využíváte teleportaci, laserové zbraně a energetické štíty. Projdete výzkumné komplexy, vesmírné lodě a zbytky civilizace roztroušené různě po vesmíru, aby jste zachránili to co je pro vás nejdůležitější. Více o hře

O hře

Co je to AidTech?

Aidtech je 2D sci-fi akční adventura, odehrávající se v roce 2232 na planetě Zemi a ve známém vesmíru.

Příběh hry

 

Svět na Zemi takový jaký známe, už skončil. Jmenujete se Benjamin Patton. Se svojí ženou Catherine působíte
v jedné z poslední uchované společnosti Aid Technology, jako výzkumný pracovník a vědec. Poměrně klidná rutina v izolaci je však náhle narušena neznámým útokem zvenčí. Catherine osudného dne zmizí a je jen na Benovi, aby se vydal na cestu již neznámým vesmírem a získal ji zpět. Povede se tato výprava? To už záleží na Vás.

Herní mechanizmy

dialog GUIBenjamin je také jen obyčejný člověk, který by neměl v novém, nebezpečném světě příliš šancí přežít. Naštěstí bude mít k ruce řadu vylepšení, vybavení a vlastní důvtip.
Ve hře se nachází řádka chladných i palných zbraní, jež mu bude k ruce. Bohužel, Benjamin nedisponuje nekonečným inventářem, proto je nutné svůj výběr vybavení zvážit.
Lidstvo postoupilo několik krůčků dopředu ve vývoji, proto i Benjamin bude schopen přijmout řadu vylepšení vlastního těla. Zvolíte cestu nestálé technologie či neznámé mutace? Obětujete pro svůj cíl i svou lidskost? Volba je opět na Vás.
Nejen dialogy, ale i výběr vybavení a vylepšení zásadně ovlivňuje průchod hrou.

aidtech_build2

 

Ovlivnění hry a karma

Dialogy tvoří zásadní část hry. Hrdina se na své cestě střetne s mnoha různorodými jedinci, u kterých ne vždy nalezne pomoc. Je jen na hráči jak se v nepředvídatelných situacích zachová. Obětujete štěstí někoho jiného pro usnadnění své cesty? Jste schopni pro to zabít? Svět si bude vaše činy pamatovat. Karma postavy je ukazatelem takové reputace. Nezáleží na tom, jaké byly vaše pohnutky. Pokud uděláte dobrou/špatnou věc, musíte se smířit s následky. A vražda je vždy špatná…

aidtech hall

standing

O nás

Jsme tým tříčlenný vývojářský indie tým z Brna. Naším cílem je vyvíjet smysluplné a zábavné hry. Naše práce nás baví a také naplňuje, a proto do ní vkládáme veškerý volný čas. Hra AidTech vznikla na popud nekvalitních, lehkých a nesmyslných her, které se v poslední době vyskytují. Jsme také hráči, a proto víme, co od her hráči očekávají. Hry děláme hlavně pro vás a pro hráčskou komunitu.

Líbí se vám náš nápad? Máte nějaký návrh nebo vylepšení? Něco se vám nelíbí? Tak nezapomeňte napsat komentář nebo napsat na fórum!  Řekněte také o naší hře vašim přátelům, hodně to pomůže.